• Çift Kişilik Yatak
 • Sigara İçilmemektedir
 • 18 m² Oda Genişliği
 • Özel Banyo Ve Duş
 • Oda + Açık Büfe Kahvaltı
 • Wifi
 • Retro Minibar
 • Kalorifer
 • Sıcak / Soğuk Su
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Banyo Malzemeleri ( Buklet Malzemeleri )
 • Klima / Tavan Vantilatörü

Foça Otelleri sektöründe en iyi kaliteli hizmeti verdiğimizi kanıtlamak adına tüm antika odalarımızın özelliklerini aşağıda listeledik. Sizi önce asma güllü , begonvilli , zakkum ağaçlı sokağımız karşılar. Sonra 1887 yılında taş kapı. Rumlar binayı inşa ettiklerinde gelenek olarak yapım yılını kapının işlerlerdi. Tarihi kapıdan geçince Foça ‘da ki Büyük Evinize girmiş oluyorsunuz.


Foça Otel 1887 Antika Odalarımızın mobilyaları geçmişten günümüze aktarılmış olan eşyalardan oluşmaktadır. Antika Odalarımız kimimize annenizin , kimimize babaannemizin , anneannemizin yatak odalarına girmişiz hissi uyandırmaktadır. Sizi geçmişe , anılara doğru bir yolculuğa çıkartır. Antika Odalarımızın yataktaki uzun kanaviçe yastığın hikayesi vardır. Eskiden yeni evlilere mutlaka uzun tek yastık yapılırmış. “Bir yastıkta kocayın diye “. Bizde sizi kısa sürede olsa bir yastıkta kocatmak istedik. Foça Otel 1887 Antika Odalarımızın taban döşemeleri ağaçtır. Ağacın doğallığına sıcaklığına , enerjisine inandığımız için tercihimiz bu doğrultuda oldu. Ayrıca yere çıplak ayakla bastığınızda ayağınız üşümesin istedik.

Foça Otel 1887 Antika Odalarımızda havuza bakan balkonlarımız mevcuttur. Antika Odalarımızın balkonuna çıktığınızda havuzun maviliğini , çevre bahçelerdeki ağaçların yeşilliğini göreceksiniz. Zeytin , limon , limon selvi , mandalina ağaçları size farklı güzellikler sunacaktır. Balkonda misafirleriniz de mutlaka olacaktır. Her daim Kumrular , yazın kırlangıçlar… Kırlangıçların havuza girişlerini seyretmek ayrı bir güzelliktir. Baharda da mandalina ve limon çiçeği kokuları etrafı sarar.

Antika Odalarımız Özellikleri

Foça Otel 1887 Antika Odalarımızda su ısıtıcısı ve çay – kahve ikramımız bulunmaktadır. Canınız hangi saatte isterse balkonda veya oda içerisinde çay – kahve keyfi yapabilirsiniz. Foça Otel 1887 ‘nin tüm odalarında olduğu gibi Antika odalarımızda da klima ve tavan vantilatörü bulunur. Böylece serinleme şeklini siz belirlersiniz. Kış için ısı pompası ile çalışan kalorifer sistemimiz mevcuttur. Banyo ve oda ısısına kendi arzunuza göre radyatörlerde ki düğmelerle ayarlayabilirsiniz. Foça Otel 1887 antika odamızda Faik Minibarın retro modeli renkli minibar bulunmaktadır. Minibarın renkliliği odaya ayrı bir enerji katmaktadır. Odanızın aydınlatması da sizin tercihinize bağlıdır. Gün ışığı istemiyor iseniz perdeleri kapalı tutmak yeterlidir. Elektrik ışığını da elektrik düğmesiyle kendiniz ayarlayabilirsiniz. Elektrik prizlerini de bu odalarda bol ve ulaşılabilir noktalarda kullandık.

Foça Otel 1887 Antika Odamızın bir duvarı köy sıvasıdır. Bu sıvayı tercih ettik zira sizlere geçmişin huzurunu ve sıcaklığını hissettirelim diye. Foça Otel 1887 antika odalarımızın banyolarında da işlevselliğe ve ergonomiye önem verdik. Yer seramiklerimiz geçmişin klasiği , mavi – beyaz. Duvar seramiklerimiz ise beyaz. Cam duş kabini HÜPPE markadır. Duş ve el bataryaları HANSGROHE‘dir . Lavabo ve klozet İtalyan İSVEA markadır. Banyolarımızda bu klasik markaları kullandık , amacımız sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek arzusuydu. Banyo havlularımızı sizler için Denizlide özel olarak dokuttuk. Görsellik ve işlevselliğe önem veriyoruz. Banyomuzda duş jeli , saç şampuanı , saç kremi , sıvı sabun , terlik , saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Foça’ da ki Büyük Eviniz

Foça Otel 1887