Foça Araç Kiralama ( 2018 )

0
29
https://www.focaotel1887.com
https://www.focaotel1887.com

Foça’da Araç Kiralama Nasıldır?

Foça Otel 1887; Foça İzmir’in en kalabalık ilçesidir. İlçede birçok önemli nokta bulunuyor ve bu noktalara her gün yüzlerce kişi geliyor. Şehirdeki tarihi yerler, tatil imkanları ve iş olanakları sayesinde semtte hareketli bir hayat yaşanıyor. İnsanlar bu güzel semte genelde toplu taşıma araçları, uçak veya gemilerle geliyor. Ancak insanlar gittikleri yerlerde rahatça hareket etmek, kafalarına esen noktalara gitmek ister. Özellikle tatilciler için durum böyledir. İnsanlar tatilin keyfini ancak böyle çıkarabilir. Çünkü Foça’nın tarihi geçmişi çok eskidir ve Foça’da tarih boyunca birçok medeniyet yaşamıştır ve bu medeniyetlerin hepsi kendilerine özel tarihi eserler, yapılar bırakmıştır. İnsanlar bu tarihi değerleri görebilmek için Foça’da belli noktalara gitmek ister. Bu noktalara giderken insanlar rahat hareket edip tatilin keyfini çıkarabilmek için kendilerine özel arabaları ile bu işleri yapmak ister. Böyle durumlarda Foça’daki rent a car firmaları gerek yerli halka gerekse tatilcilere yardımcı oluyor ve onlara son model arabaları müşterilerine uygun şartlar da kiralıyor.

Foça’da Araç Kiralama

Foça’da kalabalık nüfus genelde mevsimliktir. Özellikle yaz mevsiminde ilçenin nüfusu iki üç kat artar. Böyle durumlarda insanlar toplu taşıma araçları yerine kendilerine özel arabalar ile gitmek istedikleri noktalara gitmeyi tercih ederler. Ancak kendi özel arabası olmayan kişiler ise araba kiralayarak bu işlemi gerçekleştirir. Böyle durumlarda Foça’da yer alan araç kiralama firmaları insanlara yardımcı oluyor. Foça’daki araç kiralama firmalarında insanlar son model araçları günlük veya haftalık olarak kiralayabiliyor. Araç kiralama işlemi sırasında kişilere araç kiralama günlerine göre fiyatlarda değişiklikler görülüyor. Sadece günlük olarak kiralanan araçlarda fiyatlar daha yüksek olurken haftalık ve aylık kiralamalarda fiyatlarda indirimler görülüyor.

Foça Araç Kiralama Şartları

Kişiler Foça’da Türkiye’nin her yerinde araç kiralamak için bazı şartları kabul etmeleri gerekir. Araç kiralama konusunda ilk kural kişinin 20 yaşında olması ve en az 2 yıllık ehliyetinin olmasıdır. Ehliyetsiz kişilere araç kiralanmaz. Bunun dışında araçlara rent a car tarafından hasara kaza sigortası yapılır. Kişiler araç kiralama işleminde önceden rezervasyon yaptırmaları gerekir. Bu rezervasyon işleminde kişiler depozito vermek zorundadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here