Foça Butik Otel 1887

0
27
https://www.focaotel1887.com
https://www.focaotel1887.com

Foça Otel 1887; Günümüzde 5 yıldızlı ultra her şey dahil otellerden sıkılmış ve kendine sevdikleri ile beraber farklı arayışlar içine giren tatilcilerin ilk tercihlerinden biri de daha sessiz ve sakin olması ile bilinen Foça otelleridir. Fakat kimi tatilciler Çeşme, Bodrum ve Antalya’dan sonra Foça’nın henüz nerede yer aldığını bile bilemeye bilmektedir.

FOÇA HANGİ BÖLGEDE YER ALMAKTADIR?

Foça nerede yer almaktadır? sorusunun cevabını açıklamak gerekir ise; Foça Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan İzmir şehrine bağlı bir ilçe olarak yer almaktadır. Bununla birlikte Foça bölgesi geçmişten bugüne değişiklik göstermektedir. Tamda bu nedenlerden dolayı Eski Foça ve Yeni Foça adlarını almaktadır. Her iki bölge arasındaki uzaklık ise yaklaşık olarak 25 km olarak değişiklik göstermektedir.

FOÇA BUTİK OTELİMİZ HAKKINDA GENEL BİLGİLER NELERDİR?

Foça’nın tarihi ve kültürel yapısına uygun olarak genellikle daha sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olan otelimiz Foça butik otel 1887 tarzında konumlandırılan aile işletmesidir. Müşterilerinde bu tarz otelleri tercih etmesinin temelinde yatan durum ise; tatillerinde bile kendilerinin evinin konforundan uzak hissettirmeden güzel ve dinlemiş bir tatil geçire bilmeleridir.

Otelimiz, Foça merkezinde konumlanmış olduklarından dolayı da deniz kıyısına oldukça yakın durumdadır. Dilerseniz ortalama olarak 30 metre kadar bir yol yürüdükten sonra kolaylıkla sahile varıp, Foça’nın eşsiz ve berrak denizinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, Foça’da yer alan bu otelimiz sizlere Foça’nın tüm doğa güzelliklerinden de faydalanabilmeniz adına ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede dilerseniz bisikletlere binerek sahilde ya da Foça’nın merkezinde bisiklet turlarına katılıp yeni yerleri keşfedebilirsiniz.

Son olarak otelimizde siz değerli müşterilerimize tamamen talep ve tercihinize bağlı olarak değişen 4 farklı odada konaklama imkanı sunmaktayız. Bu odaların yanı sıra ise; otelimizde konaklayan tüm müşterilerimize her sabah tamamen taze ve el yapımı ürünler ile hazırlanan, kendinizi evinizde annenizin sabahları daha siz uyanmadan hazırladığı kahvaltı masasında hissedeceğiniz bir anne kahvaltısı sunmaktayız. Bunun dışında o gün için denize gitmek istemez iseniz sizleri hijyen kurallarına uygun olarak her gün temizlenen havuzumuzda da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Peki herşey bununla sınırlı mı? diye soracak olursanız sizlere vereceğimiz cevap elbette ki hayır olacaktır. Son olarak günün yorgunluğunu havuz başında muhteşem bir manzara eşliğinde anne keki ve çay ikramı ile atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here