• Çift Kişilik Yatak
 • Sigara İçilmemektedir
 • 13 m² Oda Genişliği
 • Özel Banyo Ve Duş
 • Oda + Açık Büfe Kahvaltı
 • Wifi
 • Retro Minibar
 • Kalorifer
 • Sıcak / Soğuk Su
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Banyo Malzemeleri ( Buklet Malzemeleri )
 • Klima / Tavan Vantilatörü

Foça Otelleri sektöründe en iyi hizmetin kendisini verdiğimizi kanıtlamak adına standart odalarımızın tüm özelliklerini aşağıda listeledik. Foça ‘nın kendine özel sokakları vardır.Bu sokaklarda mutlaka birkaç taş ev bulunur. Evler bulundukları sokaklara güzel enerjiler verir. Evlerin önünde mutlaka begonvil, sarmaşık gül, zakkum ağacı bulunur. Bu sayede evler sokaklara hoş bir renklilik katar. Foça Otel 1887 ‘de standart odada kaldığınızda pencerenizi açtığınızda ,böyle bir sokağı görür , sokağın enerjisini içinize çekersiniz. Odalarınızın pencereleri eski Rum Evlerinin iki kanatlı büyük pencerelerinden dir. Kapalıyken ışığın içeriye bol girmesini , açıkken ise temiz havanın dolu dolu girmesini sağlar. Pencerelerimiz çift camdır.Böylece sesin , soğuğun içeri girmesine izin vermez.

Foça Otel 1887 Standart odalarımızın pencerelerin de kullandığımız perdelerin özelliklerinden dolayı gündüzü geceye dönüştürebilmektedir. Kapalı tutulduğunda dışarıdan ışığın girmesine izin vermez. Sabahları kalkmak istediğinizde saati güneş değil siz belirlersiniz. Foça Otel 1887 ‘de kalorifer sistemimiz ısı pompasıyla çalışmaktadır. Böylece doğaya ve çevreye saygılı oluyoruz.

Standart Oda Özellikleri

Foça Otel 1887 Standart odalarımızda ayarlı radyatörler bulunur. Ayrıca banyolarımız da havlu pan vardır. Odayı ısıtıp , banyoyu ısıtmamak olmazdı. Standart odalarımızın ısısını kendiniz belirlemektesiniz. Yazın dışarıdan sıcaktan bunaldığınızda standart odalarımızda ki klima sayesinde istediğiniz sıcaklıkta zaman geçirebilirsiniz . Klimadan hoşlanmıyorsanız standart odalarımızda bulunan tavan vantilatörünü kullanabilirsiniz. Foça Otel 1887 Standart odamızda Faik Minibar ‘ ın retro tarzı mini barı mevcuttur. Görselliği ve işleviyle size hizmet eder. Her odada minibarların renkleri farklıdır. Standart Odamızı yer döşemesi ahşaptır. Kışın gelen konuklarımız yere bastıklarında ahşapın sıcaklığını hissedecektir.

Yataklarımız İkea ‘ dan seçildi. Amacımız size rahat ve huzurlu bir uyku sunmak. Her odamızda olduğu gibi standart odalarımızda kettle ve fincan bulunmaktadır. Bizim ikramımız olan çay ve kahve poşetleriyle çayınızı ve kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Foça Otel 1887 Standart odalarımızda klasik elbise dolaplarını kullanmadık. Açık dolap ve askılıklar kullanmayı tercih ettik. İlerleyen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarında piriz gereksinimi de artmaktadır. Buradan yola çıkarak standart odalarımızda da bolca piriz kullandık. Prizleri siz konuklarımızın rahat ulaşabileceği ve işlevsel olan noktalara koymaya gayret ettik. Odanızın gün ışığını perdelerinizle ayarlayabilmekteydiniz. Elektrik ışığınıda kendiniz ayarlayabilirsiniz. Loş sevenlere loş aydınlık sevenlere aydınlık .

Foça Otel 1887 Standart odalarımızın banyolarında da siz misafirlerimizin rahatlığını düşündük. Ergonomiye ve işlevselliğe önem verdik. Banyomuzda duvar seramiklerinde beyazı , yer seramiklerinde ise maviyi kullandık. Duşa kabinlerimiz HÜPPE marka cam , duş ve lavabo armatürlerimiz HANSGROHE‘dir. Lavabo ve klozet İtalyan klasiği İSVEA markadır.

Foça’ da ki Büyük Eviniz

Foça Otel 1887