• Çift Kişilik Yatak + Tek Kişilik Yatak
 • Sigara İçilmemektedir
 • 18 m² Oda Genişliği
 • Özel Banyo Ve Duş
 • Oda + Açık Büfe Kahvaltı
 • Wifi
 • Retro Minibar
 • Kalorifer
 • Sıcak / Soğuk Su
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Banyo Malzemeleri ( Buklet Malzemeleri )
 • Klima / Tavan Vantilatörü

Foça Otelleri sektöründe en iyi kaliteli hizmeti verdiğimizi kanıtlamak adına tüm üç kişilik odalarımızın özelliklerini aşağıda sıraladık …

Foça Otel 1887′ de üç kişilik olan odalar aileler ön planda tutularak hazırlanıp dekore edilmiştir. Yıllar geçtikçe şarap gibi güzelleşen her gününe farklı bir anı katan Foça 1887, tarihin soldurtmadığı, içinde huzuru ve aile ortamını hissedeceğiniz nezih bir oteldir. Odanın camını açtığınızda ses, kuş sesinden başka bir şey değil. Arnavut kaldırımlı sokağa bakan bu odalar size tarihle ilgili de bilgi verir. Renkli binalar ve sokak kedileriyle resmi yapılacak sanatsal bir yerdir. Şehrin kalabalığından kaçıp, kendinizi dinleyeceğiniz bir yer. Akşamları esen rüzgarı ile günün yorgunluğunu otelimizde atabilirsiniz. Güneşin sıcaklığını hissedebildiğiniz, Ege’nin kıyısında huzurlu ve güvenle konaklayacağınız bir gönül kapısıdır Foça Otel 1887.

Üç Kişilik Odalarımızın Özellikleri

Foça Otel 1887 Üç kişilik odalarımızın içerisinde bir çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Oda içerisinde anne-babanız veya çocuğunuzla çok rahat bir şekilde konaklama imkanı sağlanır. Ailenizle yürüyerek 35 metre mesafede yer alan sahile çıkabilir, her yere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Hem şehrin gürültüsünden uzak hem de şehir merkezine bir o kadar yakın olan otelimizde konaklayarak huzurlu, stressiz, sessiz bir tatil geçirebilirsiniz. Misafirlerimize, otelin odalarında ve ortak kullanım alanlarında internet ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Yoğun bir günün ardından rahatlamak için duşun altında ferahlatıcı birkaç dakika geçirerek, konforlu yataklarımızda, yumuşacık yastıklarımız da deliksiz bir uykudan sonra enerjik bir şekilde yepyeni bir güne güzel kahvaltı ile başlayarak günün size sunduğu nimetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Öğleden sonra havuz kenarında bir bardak Türk çayı ile bahçede rahatlayabilirsiniz. Foça Otel 1887 Üç kişilik odalarımızda renkli retro minibarlar odaya ayrı bir sıcaklık katar. Uzun pencereli olan odalar size ferahlık ve aydınlık hissi verecektir, böylelikle odadan hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Kendinize oda içerisinde bulunan su ısıtıcı ile kahve veya çay hazırlayabilirsiniz.

Oda içerisinde her bir misafir için şampuan, saç kremi, duş jeli, banyo havlusu, el havlusu ve terlik bulunmaktadır. Yaz sıcaklığından etkilenmemek için klimanın yanı sıra tavan vatilatörleri de oda içerisinde bulunmaktadır. Yine gelen misafirlerimiz için Foça’nın çetin kış şartları düşünülüp klimanın yetersiz kalabileceği düşünülerek Foça Otel 1887 üç kişilik odalarımızın içerisine kalorifer konulmuştur. Isı pompası ile çalışan kaloriferlerimiz çevreye de herhangi bir zarar vermemektedir. Pratik, kullanışlı, modern ve özenle dizayn ettiğimiz bu odalarda önceliğimiz sizin rahatlığınız olmuştur.

Foça’ da ki Büyük Eviniz

Foça Otel 1887