Foça Otel 1887 yazın havuz kenarında kışın ise soba yanında misafirlerine soğuk/sıcak içecek imkanı sunmaktadır. İçecekleriniz eşliğinde sıcak sohbetler yapıp ya da gazetenizi, kitabınızı okuyabilirsiniz. Otelde keyifli vakit geçirebilmeniz için sizlere sıcak bir ortam yaratmaya çalıştık. Evinizdeki konforu otelimize yansıtmaya çalıştık. Otelimizdeki renkler, oturma koltukları ve aksesuarlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Otelimizin bir köşesinde evinizden veya geçmişinizde iz bırakan eşyalarla karşılaşma olasılığınız yüksek. Bu köşelerden birini seçerek kahvenizi veya şarabınızı arka fondan gelen hafif ve keyifli müzikler eşliğinde burada yudumlayabilirsiniz.

Foça Otel 1887’ nin kafesinde kahve çeşitlerinden Türk kahvesi, nescafe ve filtre kahve mevcuttur. Soğuk içecek olarak ise meyve suları, kola, bira ve şarap mevcuttur. Yine belli saate kadar tulum peynirli tost, domates veya peynirli makarna ve patates cipsini alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Çay tiryakilerine ise güzel bir haberimiz var. Gün boyunca çay ikram olarak sunulmaktadır. Yine gün içerisinde mutfağımızda yapılan kek ve kurabiyeler siz misafirlerimiz için ikram olarak verilmektedir.

Foça Otel 1887 sadece sunduğu lezzetler ile değil görsellikle de sizleri şımartmaktadır.

Foça’ da ki Büyük Eviniz

Foça Otel 1887